Akdag Granit Mer.Mad.San. Tic.A.Ş.Organize Sanayi Bölgesi 4. Yol Yazikonak / Elazig / Elazığ


Tel: +90 (424) 255 54 33 - 35     Faks: +90 (424) 255 54 34
Web: www.akdagmermer.com     Eposta: info@akdagmermer.com

Firma Faaliyet Alanları:
Ocak   

FİRMA TANITIMI

Akdag Grup, uzun yillardir imalat sanayisinden edindigi tecrübeler isiginda 2000 yilinda; Dogal Tas Endüstrisinde ülkemizde son yillarda artan üretim ve yatirim faaliyetlerine kayitsiz kalmayarak dünyanin en zengin dogal tas rezervlerinden birine sahip olan Elazig ilinde bu alanda yatirim karari almistir. 2005 yilinda Akdag Mermer A. S. 'nin kurulmasi ile birilikte bölgede yapilan Rezerv tespiti ve ocak sahalari fizibilite çalismalarinin ardindan Elazig ve çevre illerde çesitli renk ve desen grubunda 11 adet mermer ve traverten ocagina sahip olan Akdag Mermer, ocak faaliyetlerine ve blok üretimine baslamistir.

Elazig Organize sanayi bölgesinde bulunan 17. 000 m2 arsa üzerinde kurulu 4. 000 m2 kapali alanda faaliyette bulunan entegre Tesiste, yüksek teknolojiye sahip makine parkinda, Levha ve ebatli ürünler, ISO9001:2000 kalite sistemi çerçevesinde üretilmektedir. Üretimin her asamasinda uygulanan sürekli kontrol ve kalite testleri neticesinde, Akdag Mermer müsterilerine daima mükemmel çözümler sunmaktadir. Firmada ürünler ; kaliteli ve isi islem görmüs kerestelerden elde edilmis bandil ve kasa ambalajlarinda, her türlü çevresel etkiye karsi muhafaza edilmis bir sekilde son tüketiciye kadar saglamligini koruyarak ulastirilmaktadir. Çevre bilincine sahip olan Akdag Mermer'de atki aritma tesisi sayesinde çevreye verilen zarar en aza indirilmistir.

Türk Mermer Sektörünün önde gelen firmalarindan biri olmak ve Türk Dogal Tasini dünyaya en iyi sekilde tanitmak firmanin önde gelen hedeflerindendir.


Çevre ve insana saygiyi her zaman en önde tutarak, Türk dogal tasini dünyanin en iyisi seklinde tanitmak ve sektörde marka olusturmaktir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.
UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI