Granitaş Granit San. ve Paz. A.Ş.Harmandere Sehit Mehmet Günay Cad. No: 17 34912 Pendik/ISTANBUL / İstanbul


Tel: 0 (216) 482 55 95- 444 0 827     Faks: 0 (216) 482 55 96
Web: www.granitas.com     Eposta: info@granitas.com

Firma Faaliyet Alanları:
Fabrika    Ocak   

FİRMA TANITIMI

Granitas 1989 yilinda ülkemiz dogal kaynaklarina deger katmak amaciyla kurulmus bir sanayi kurulusudur.

Granitas Aksaray ve Bergama ' da ikiser, Giresun, Kirklareli ve Eskisehir ' de birer adet olmak üzere ülkemizde toplam yedi adet granit ocagi isletmektedir.

Bilecik ' de dünya granit sektörünün son teknolojisiyle kurulmus ve geçen yillar boyunca da daima yenilikleri takip edip yatirimlar yaparak hep modern ve yeni kalmis fabrikasinda kendi granit ocaklarindan elde ettigi granit bloklarini islemenin yani sira yurtdisindan ithal ettigi zengin renk ve doku çesitliligine sahip granit bloklarini da isleyerek müsterilerine genis bir ürün yelpazesi ile her zevke hitap edecek sekilde sunmaktadir.

Günümüzde en dayanikli ve prestijli yapi malzemesi olan granit, insaat sektörünün ülkemizdeki gelismesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Günümüzün modern yapilarinin özellikle dis cephe kaplamalarinda ve yer dösemelerinde müsteri projeleri dogrultusunda granite sekil veren GRANITAS, sektörün öncüsü konumundadir.

Granitas Bilecik fabrkasindan sonra ocaklarinin yakinina kurmus oldugu Bergama, Kirsehir, Aksaray ve Sivrihisar fabrikalari ile 1. 000. 000 m2 üretim kapasitesine ulasmistir. Üretimini yurt içinde pazarlamanin yanisira yaptigi dünya standartlarindaki üretim ile Rusya, Ingiltere, Türki Cumhuriyetler, Almanya, Hollanda, Bulgaristan, Kosova, Romanya, Arnavutluk, Makedonya, Endonezya, Ukrayna,Isveç,Avusturya,Cibuti,Bosna Hersek ve Irak gibi ülkelerin yer aldigi dis pazarlara da ihracat yapmaktadir.

Granitas ülkemizde yeni bir ürün olan graniti tanitmak ve kullanimini yayginlastirmak amaciyla Afyon, Ankara, Antalya, Bilecik, Bursa, Gaziantep, Istanbul/Kartal/Pendik/Silivri, Izmir, Kirsehir ,Konya,Ordu olmak üzere toplam 11 ilde satis merkezleri açarak granitçi meslektaslarina daha yakindan hizmet vermeye baslamistir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.
UYGULAMA FOTOĞRAFLARIFİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI