Enka Pazarlama İhracat İthalat A.Ş.Istasyon Mah. Araplar Cad. No:6 3 / İstanbul


Tel: 0 (216) 446 64 64 Pbx     Faks: 0 (216) 446 72 86
Web: www.enka.com.tr     Eposta: istanbul@enka.com.tr

Firma Faaliyet Alanları:
Makina Üreticisi   

FİRMA TANITIMI

1972 Yilinda kurulmus olan ENKA PAZARLAMA bir Enka Sirketler Grubu kurulusu olup is makinalari , agir tasitlar ile forklift ve endüstriyel ürünler satisi ve satis sonrasi servis , yedek parça hizmetleri vermektedir. Enka Pazarlama bu hizmetleri Istanbul, Ankara, Adana, Izmir Bölge Müdürlügü ile Trabzon, Diyarbakir Subeleri ve kirki askin yetkili bayisi ile tüm yurt sathinda yerine getirmektedir.

Enka Pazarlama olarak sektöre sundugumuz Hitachi , Kawasaki ,Mitsubishi , Tadano , Tadano Faun is makinalari , NPK ,D&A hidrolik ekipmanlari, Iveco kamyon ve çekicileri, SCHMITZ, FFB dorseleri, SDMO jeneratörleri, Iveco Motors deniz ve endüstriyel motorlari, TCM forkliftleri, Kobelt kontrol sistemleri dünyada satilan modellerle ayni kalite ve teknolojide CE belgeli olup ISO 9001 Kalite güvencesine sahiptirler.

Enka Pazarlama, makinalarin ve çalisma kosullarinin geregi olan servis hizmetlerini sunmada, üretici firma tavsiyelerini uygulamada, tecrübe ve bilgilerini en uygun sekilde kullanarak, satis sonrasi hizmetlerde maksimum müsteri memnuniyetini saglar. Enka Pazarlama, en son teknolojilerin uygulandigi makinalara her türlü bakim ve tamir hizmetleri verebilmek üzere kadrosundaki elemanlari sürekli olarak egitime tabi tutar ve bilgilerini günceller. Müsterilerimizin makina ve ekipmanlarinda en fazla üretimi en ekonomik sartlarda yapabilmelerini temin etmek için, satis öncesi ve sonrasinda, üretim teknikleri konusunda her türlü hizmeti verir. Enka Pazarlama, müsterileri için bir yatirim araci olan makinalarin çalistigi sürece en ekonomik üretim yapmasi felsefesini benimsemis olup, bu amaçla daima müsterileriyle isbirligi içinde olmustur. Enka yedek parça satis departmani Merkez Tuzla 'da olmak üzere 4 bölge müdürlügü deposu, Istanbul Deri Serbest Bölge ve birçok bayi ile hizmet vermektedir. Makinaniz için gerekli olan orjinal yedek parçalari her zaman Enka Pazarlamada bulabilirsiniz. Ünitenizin kalitesini korumak ve sorunsuz kullanabilmek için bize ulasmaniz yeterli olacaktir. Kalite ve hizmet anlayisinda ödün vermeyen Enka, müsteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadir. Amacimiz son teknolojiyle üretilen orjinal parçalari en hizli sekilde ve uygun maliyetle sizlere ulastirmaktir. Dünya çapinda tercih edilen ve kalitesi tartisilmaz makinalarimizin sonuna kadar arkasinda durmak, müsterimizi magdur etmemek ve uzun vadede birlikte çalismayi göz önünde bulundurmak bizim görevimizdir. Makinaniz için gerekli olan tüm parçalari, günlük raporlarla analiz ederek stoklarimizi beslemekteyiz. Stoklarimizda hazirda 25 bin adet civarinda parça vardir ve stoksal deger olarak 8 milyon euroyu bulmaktadir. Bu rakamlar ciddi boyutlarda olup ENKA PAZARLAMA 'nin satis sonrasina verdigi degeri göstermektedir. Çalistigimiz birçok üretici ile online baglanti halinde bulunan firmamiz yeni kurmus oldugu isletim programi sayesinde hizmette en iyiye en hizliya ulasmayi hedeflemektedir. Bu sistem sayesinde tüm sube ve depolar birbirleriyle sürekli online baglanti halinde bulunmaktadirlar. Yurtiçi ve yurtdisinda bütün büyük kargo firmalari ile anlasmali olarak çalismakta olan Enka, istediginiz parçalari en hizli ve güvenli yoldan size ulastirmaya hazirdir. Satis sonrasi olarak stoklarimiza, tecrübemize, teknolojimize güveniyoruz ve dahada iyiye ulasmak için sinirlarimizi zorluyoruz. Sürekli degisen ve ilerleryen teknolojiyi yakindan takip edep yedek parça satis temsilcilerimiz siz açik görüslü müsterilerimizin ihtiyaçlarini en iyi sekilde karsilayabilmek için çalismaktadirlar. Ana prensibi servis ve yedek parça hizmetini verebildigi en ekonomik makina ve ekipmani sektöre sunmak olan ENKA PAZARLAMA uzman satis kadrosu , egitimli servis personeli ve Istanbul


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.


OCAKLAR

Firmaya Ait Ocak Bilgisi Girilmemiştir.UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI