TÜMMER'den "Biz Bize Yeteriz Türkiye'm" Kampanyasına Destek

COVID-19 Koronavirüs salgını nedeniyle İstanbul’da Atatürk Havaalanı ve Sancaktepe’de yapılacak hastanelerin inşasında gerekebilecek döşemelik mermer-doğal taşların “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” kampanyası kapsamında Birliğimiz tarafından temin edilebileceği 9 Nisan 2020 Perşembe günü duyurulmuştur. 

Sayın Cumhurbaşkanlığımızın değerlendirmesi ve talimatı doğrultusunda konu ile ilgili Sağlık Bakan Yrd. Sn. Halil ERDEMİR ve Burdur Milletvekili Sn. Yasin UĞUR döşemelik mermere ihtiyaç duyulması halinde Birliğimiz ile iletişime geçeceklerini bildirerek teşekkürlerini iletmişlerdir.

27 Nisan 2020 Pazartesi günü Yetkililerin Birliğimizle temasa geçerek hastanelerin inşaatında 60x60 cm ebatlarında toplamda 1600 m2 Burdur Beji döşemelik mermere ihtiyaç duyulduğunu bildirmeleri üzerine 4 ve 6 Mayıs 2020 tarihlerinde talep edilen mermerlerin İstanbul’a sevkiyatı sağlanmıştır.

Temin ve sevkiyat aşamasında emeklerini esirgemeyen üyelerimize, destekleyen Birliklerimize Yönetim Kurulumuz ve şahsım adına teşekkürlerimizi sunarım.

 

İbrahim ALİMOĞLU
TÜMMER Yönetim Kurulu Başkanı

 

Kampanyaya verdiğimiz destek ile ilgili Birliğimize gelen teşekkür yazısına ulaşmak için tıklayınız.

YUKARI