Demmer Mermer San. Ve Tic. A.Ş.Mermer San. Bölgesi / Afyonkarahisar


Tel: 0 272 341 32 00     Faks: 0 272 341 2721
Web: www.demmermarble.com     Eposta: info@demmermarble.com

Firma Faaliyet Alanları:
Ocak   

FİRMA TANITIMI

Olusmasi için binlerce yilin gerekli oldugu madenler ve bunlarin içersinden, yasadigimiz mekanlara ayri bir sicaklik, ayri bir hava ve yasam biçimi sunan dogal taslardan travertenler, bejler, kireç taslari ve mermerler vede bunlari isleyerek istenen sekillerde üreterek yasadigimiz mekanlara uygulanmasini saglayan ve bu konuda çok titiz hareket eden Demmer A. S. bir dünya markasidir.

Demmer Demireller Mermer Sanayi Ticaret A. S. Türk Sanayi Sektörünün güçlü kuruluslarindan Demirci Haci Ömer Ogullari sirketler grubuna bagli olarak, 1969 yilinda Ekrem Demirel Mermer ocaklari adi altinda mermer sektöründeki yerini almistir.

1983 yilinda ilk ihracatini Suayp Demirel Ithalat, Ihracat ve Turizm adi altinda mermer blogu olarak gerçeklestirmistir. 1984 yilinda Suayp Demirel Mermer Fabrikasi isletmeleri olarak mermer üretimine devam etmis ve 03. 08. 1990 yilinda Demmer A. S. adini alarak Türk ekonomisine katkida bulunmayi sürdürmektedir.

Demmer Demireller Mermer Sanayi Ticaret A. S. Afyon ' Ankara Kara Yolunun 22. km sinde Türkiye mermerlerinin kalbi olarak bilinen Iscehisar Mermer Sanayi Bölgesinde 80. 000 m² alan üzerine kurulmus olup 10. 000 m² kapali alana sahiptir.

Demmer yetismis insan gücüyle, teknolojiyi takip eden yapisiyla, yenilikçi anlayisiyla, modern fabrikalarinda, kendi ocaklarindan sagladigi taslarla bütün dünya'ya isteklere göre kalite, süreklilik ve yüksek kapasiteyi saglayarak üretim yapmaktadir

Günümüzde demmer taleplere yönelik olarak traverten üretimine agirlik vermistir. Su anda traverten konusunda 5 ocak, mermer konusunda iki ocak bej olarak 2 ocak ve limestone konusunda bir ocak çalistirmaktadir. Ocaklarin yillik toplam üretimi yaklasik 50. 000 m³ tür. Bu üretimin % 70'ini Demmer A. S. kendi fabrikalarinda isleyerek yari mamul ve mamul malzeme olarak dünya pazarina sunmaktadir. 2004 yilinda Demmere A. S. 'nin ihracat kapasitesi islenmis mamulde yaklasik olarak aylik 100-150 konteyner arasidir.

Demmer A. S. yillardan beri daima daha mükemmele ulasma azmi içinde baslangiçtaki sevk ve heyecanindan en ufak bir eksilme olmadan, sektöründeki kuruluslar arasindaki yerini gün geçtikçe saglamlastirmaktadir. Demmer A. S. mermer sektörünün ilerlemesi için üzerimize düsen sorumlulugu, profesyonelligin bir göstergesi olarak kabul etmektedir ve daima daha ileriye ve mükemmele ulasma azmindedir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.
UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI