Çekiçler İnşaat Taşımacılık San. ve Tic. A.Ş.Organize Sanayi Bölgesi 7.Cad. No:15 26110 - Dikili tas mah. No:20/1 / Eskişehir


Tel: +90 222 236 07 33     Faks: +90 222 236 07 35
Web: www.cekicler.com.tr     Eposta: info@cekicler.com.tr

Firma Faaliyet Alanları:
Ocak   

FİRMA TANITIMI

Çekiçler Mermer yüksek kalitede, güvenilir, hizli verimli üretim fikrini ilke edinerek; Türkiye'nin en iyi organize olmus sirketlerinden birisiidir. Eskisehir Organize Sanayi Bölgesinde 45. 000 m2 açik alana ve 10. 000 m2 kapali alana sahiptir.

Mermer konusunda uzman olan Italyan-Breton makina ve ekipmanlarina modern ve otomasyona dayanan; titiz kalite kontrol ve renk seçimleriyle YÜKSEK KALITELI TÜRK MERMERI üretmekte ve ihrac etmektedir.

Güçlü mühendis, teknisyen ve çalisan kadrosu; yüksek kalitede düsük maliyetle üretim becerisi Çekiçler Mermer'in büyümedeki itici güçlerinden birisidir.

Mermer ocaklarinda kaliteli blok üretimi ve seçimiyle baslayan süreç; mermer, fayans, plaka ve diger ürünler üretiminde müsteri istegine ve yüksek kalite standartlarina ulasmakla devam etmektedir. Ürünler tek tek kontrol edilerek belli kalite altindakiler ayrilarak; son kullaniciya en iyiye ve en kaliteli ürünler sunulmaktadir. Yillik 500. 000 m2 üretim kapasitesi ile devam eden üretim 2006 yilindan itibaren kapasite artirimiyla 1. 000. 000 m2/yil'a çikarilacaktir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.
UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI