Bu portalda yer almasını istediğiniz her türlü ürün, firma ve uygulama bilgileri ile resimlerini yüklemek için üye olabilirsiniz.
Türkiye Mermer ve Doğaltaş Haritası
Türkiye Mermer ve Doğaltaş Haritası
Form
Ziyaretçilerimiz
40085983
Reklamlarınız
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Sitemizde...
3196 Kayıtlı Firma
3833 Kayıtlı Doğaltaş
708 Kayıtlı Makina
216 Kayıtlı Sarf Malzeme
...yer almaktadır.
TümmerWeb Bilgi Merkezi | Firmalar | Davut İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Davut İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Davut İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Faaliyet Alanı: Ocak, Fabrika,
Firma İletişim Bilgileri
T : +90 (326) 613 44 43    F : +90 (326) 613 66 76
Web: www.davutas.com.tr    Email: info@davutas.com
Adr: Çay Mah. Sahil Cad. 18 / A ISKENDERUN Hatay

Firma Tanıtım
Dünyada son yıllarda doğal taşa talep hızla artmaktadır. Doğal taşların, yapı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaya başlanması dünya doğal taş üretiminin artmasına neden olmuştur. Ülkemiz bu konuda kaliteli ve zengin mermer rezervi bakımından söz sahibidir. Sektör ülkemiz ekonomisi açısından önem teşkil etmektedir.

Davut İnşaat San. ve Tic. A.Ş. olarak 2007 yıllında mermer sektörüne girmeye karar verdik ve Davut Mermer adıyla İskenderun / Hatay’da mermer ocağı işletmeciliğine başladık. İklim koşulları ocağımızın 365 gün çalışmasına müsaade etmekte olup İskenderun Liman ve Tren istasyonlarına 5 km mesafede bulunmaktadır.

2009 sonu itibariyle Fabrikamız üretime başlamıştır. Sürekli gelişen şirketimiz kaliteden taviz vermeden, doğal taş işleme teknolojisine destek vermeye devam etmektedir.

2011 yılında İstanbul Showroom açılmıştır. Stil ve zarafeti ile doğal taşların yeniden yorumlanması amacıyla; rezidanslar, oteller, alış veriş merkezleri gibi çeşitli projelerde mimarlara özgün çözümler sunarak yeni bir bakış açısı sunmaktadır.

2015 yılında İstanbul Depo açılmıştır. Malzemeler, müşterilerin hızlı taleplerine karşılık verebilecek bir bölge olan Sultanbeyli de hizmet vermektedir.

Mermerin ait olduğu ülkenin özelliklerini ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olup, mermercilikte kalitenin simgesi olmaya çalışıyoruz.

Doğal taşın bir ülke için önemini bildiğimizden son derece tecrübeli ve uzman iş arkadaşlarımızla, üretimimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Ocağımız için gerekli en son teknolojik ekipman ve zengin donanıma sahibiz. Türkiye’de doğal taş piyasasına gerekli önemi ve katkıyı veriyoruz.

Kaliteden taviz vermemekteyiz. Kaliteli üretim ve hizmet eşittir başarı olduğunu biliyoruz ve uyguluyoruz. Yurtiçi ve Yurtdışı hem blok hem de plaka ve ebatlı mermer satışlarımız devam etmektedir. Türkiye’nin madencilik sektörü içinde doğal taşların payı giderek artıyor.
Firma Tanıtım Videosu
Firma Tanıtım Vidyosu Eklenmemiştir.
Firma Ürünleri
Uygulama Fotoğrafları
Firma uygulama resimleri eklenmemiştir.
Diğer Resimler

İlanlar

deneme

deneme

deneme

a

Mermer sektöründe çalışacak satış elemanı alınacaktır.
denem ilan

deneme bir ilandır.

denem ilan

Deneme bir ilan

Mermer sektöründe çalışacak satış elemanı alınacaktır.

dfsdf

Deneme Bir ilan

Deneme Bİr ilandır

Deneme Bir ilan dır

Deneme

Deneme

denedadajdlkjasdja kjkja

Bu web sitesinin yapılandırılmasında Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden de yararlanılmıştır.
1
TÜRKİYE MERMER DOĞALTAŞ VE MAKİNALARI ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ | © 2008 | Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları | Site Haritası | içerik yönetimi
Sancak Mah. 523. Sok. No: 7 / 5 Çankaya-ANKARA Tel: (312) 440 83 63 Faks: (312) 440 80 83